skupimy.pl - skup laptopów, skup notebooków, skup netbooków, skup telefonów
Zaloguj
Ilość: 0      Kwota: 0 zł
Zapomniałeś hasła? Wpisz swój adres e-mail, a my zresetujemy Twoje hasło.

Jak zamienić starego laptopa na pieniądze?

Wyceń laptopa

Pierwszym krokiem jest określenie stanu i podstawowych parametrów technicznych sprzętu. Interesuje nas to, jakiej firmy laptopa posiadasz, czy jest sprawny, jaki ma twardy dysk, procesor itd. Jeśli nie wiesz jak tego dokonać, skorzystaj z pomocy, która poprowadzi Cię krok po kroku. Jeśli nasz system nie znajdzie w bazie Twojego modelu, wystarczy, że wszystkie wymagane do wyceny informacje wyślesz do nas mailem, a nasi specjaliści niezwłocznie dokonają wyceny.

Podaj swoje dane

Jeśli odpowiada Ci zaproponowana przez nas cena, kolejnym krokiem jest podanie danych niezbędnych do sprzedaży i wysłki laptopa. Poprosimy Cię także o podanie numeru konta, na które zostaną przelane pieniądze po sfinalizowaniu transakcji. Jeżeli chciałbyś w przyszłości ponownie skorzystać z naszych usług – masz możliwość zarejestrowania się na stronie, aby w przyszłości nie było konieczności wpisywania Twoich danych ponownie.

Zapakuj laptopa

Jeśli posiadasz drukarkę i opakowanie od laptopa (najlepiej oryginalne) – wydrukuj przesłany przez nas list przewozowy, zapakuj laptopa i zadzwoń do kuriera, aby umówić się na jego odbiór. Jeśli nie masz drukarki ani odpowiedniego kartonu, składając zamówienie wybierz opcję z opakowaniem. Wówczas kurier dostarczy Ci bezpłatnie opakowanie i opłacony list przewozowy.

Wyślij laptopa

Zadzwoń do kuriera, aby umówić termin odbioru przesyłki. Przekaż mu paczkę zawierającą starannie zapakowanego laptopa oraz przesłany przez nas list przewozowy. Dzięki temu wyślesz nam swojego laptopa nie ponosząc żadnych kosztów.

Odbierz pieniądze

Po otrzymaniu laptopa, przez kilka dni sprawdzamy, czy sprzęt jest zgodny z zamówieniem, a więc weryfikujemy poprawność podanych przez Ciebie parametrów. Jeśli wszystko się zgadza, przelewamy na Twoje konto ustaloną wcześniej kwotę, odsyłamy także mailem podpisaną przez nas umowę. Jeśli otrzymany sprzęt nie jest zgodny z zamówieniem, kontaktujemy się z Tobą, proponując inną cenę, za którą możemy odkupić laptopa. Jeśli zaproponowana cena Cię nie satysfakcjonuje, odsyłamy do Ciebie laptopa – wtedy jednak ponosisz koszty opakowania oraz przesyłki.
przejdź do wyceny swojego laptopa