skupimy.pl - skup laptopów, skup notebooków, skup netbooków, skup telefonów
Zaloguj
Ilość: 0      Kwota: 0 zł
Zapomniałeś hasła? Wpisz swój adres e-mail, a my zresetujemy Twoje hasło.

O nas

W dzisiejszych czasach bez komputera nie da się żyć. Co więcej, nie da się żyć bez nowoczesnego komputera z wieloma przydatnymi funkcjami. A postęp współczesnych technologii wymusza coraz częstsze wymiany sprzętu, aby nadążać za trendami i móc korzystać z dobrodziejstw nowoczesności. A co dzieje się ze starym, bezużytecznym komputerem? Najczęściej chowamy go w piwnicy z niezłomną wiarą, że „kiedyś jeszcze się przyda”. A brutalna rzeczywistość pokazuje, że nawet dziecka – a może przede wszystkim dziecka, nie da się już zadowolić sprzętem starej generacji.

Co więc zrobić ze starym laptopem? Wyrzucić? Nie wolno! Oczywiście możemy spróbować sprzedać go na portalach aukcyjnych, ale metodą prób i błędów przekonamy się, że używany sprzęt elektroniczny sprzedać jest naprawdę trudno, tym bardziej, że każda kolejna próba wystawienia aukcji kosztuje. I to dosłownie! Nie tylko zabiera nasz cenny czas i cierpliwość, ale pociąga za sobą każdorazowo koszty prowizji. A kiedy w końcu znajdziemy chętnego, musimy pomyśleć o odpowiednim opakowaniu, formie przesyłki, licząc się oczywiście z ewentualną reklamacją ze strony klienta i jego prawem do zwrotu towaru.

Mamy sposób, jak tego uniknąć! Wystarczy kliknąć w zakładkę START, poświęcić maksymalnie 2 minuty na doprecyzowanie parametrów technicznych laptopa, a nasz system automatycznie go wyceni. Interesuje nas przede wszystkim to, jakiej firmy laptopa posiadasz, jaki ma procesor, twardy dysk, ile pamięci RAM, czy jest sprawny czy uszkodzony. Tobie pozostanie jedynie potwierdzenie chęci sprzedania laptopa. Niedługo po tym pojawi się u Ciebie kurier, który na nasz koszt odbierze Twojego laptopa. Jeśli nasi specjaliści potwierdzą zgodność parametrów technicznych komputera z zamówieniem, nawet w ciągu 48 godzin od otrzymania przez nas Twojego laptopa, pieniądze pojawią się na Twoim koncie.

Podaruj drugie życie swojemu laptopowi! Sprzedając nam swojego starego laptopa, masz poczucie, że zrobiłeś coś dobrego dla środowiska i dla siebie. Dzięki nam każdy element Twojego starego laptopa zostanie maksymalnie wykorzystany, a odpady, które powstaną w czasie naszej pracy, zostaną zutylizowane w zgodzie z naturą. Uporządkuj przestrzeń wokół siebie dając drugą szansę swojemu laptopowi, wiedząc jednocześnie, że dla Ciebie, dla świata wokół Ciebie i dla Twojego starego komputera to najlepsze i najmądrzejsze rozwiązanie!